M A M     T A L E N T

• rozwijanie kreatywności młodzieży
  • promowanie młodych talentów
  • rozwijanie zainteresowań uczniów
  • promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu
  • wyłonienie najciekawszej osobowości wśród osób posiadających różnorakie talenty i umiejętności
  • zaprezentowanie w środowisku głuchołaskim różnorodnych talentów

UCZESTNICY KONKURSU:

Konkurs jest otwarty dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach oraz rodziców

Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń lub grupa uczniów.

Organizator będzie wymagał zgody podpisanej przez rodziców.

FORMA KONKURSU:

Krótka prezentacja sceniczna bardzo różnoraka w formie:

- śpiew

- taniec

- zaprezentowanie umiejętności gawędziarskich

- pokaz umiejętności gry aktorskiej

- pokaz sprawności fizycznej

- prezentacja treści kabaretowych

- małe formy teatralne

- gra na dowolnym instrumencie

- recytacja

- występy sportowo-akrobatyczne

- zdolności manualne

- inne . . .

INFORMACJE OGÓLNE:

Występ nie może zawierać treści dyskryminujących lub wulgarnych.

Podczas występu uczeń nie może być ubrany prowokacyjnie,

Prezentacja nie może być dłuższa niż 5 minut w przypadku występów indywidualnych i grup do 5 osób

(opracowana wg własnego pomysłu do podkładu muzycznego

wg własnego wyboru lub a’capella).

Uczestnicy są także zobowiązani dostarczyć przed występem wolny od wad fizycznych nośnik CD audio z nagraniem podkładu muzycznego.

Uczestnik gwarantuje, że prezentowany przez niego program jest oryginalny i wolny od wad prawnych oraz, że nie narusza praw osób trzecich.

Uczestnik ma prawo wystąpić sam lub z towarzyszeniem zespołu chóru, orkiestry, grupy innych uczestników lub zwierząt biorących udział w występie.

Organizator nie bierze odpowiedzialności za w/w elementy występu.

Organizator zapewnia sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, mikrofony odtwarzacz CD

(potrzeby w tym zakresie należy wpisać w karcie zgłoszeń).

Natomiast wszystkie pozostałe rekwizyty potrzebne uczestnikom do występu zabezpiecza sobie sam wykonawca.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia

do dnia 8 czerwca 2015r

MIEJSCE REALIZACJI  I TERMIN REALIZACJI

Przesłuchania ( klasy I – VI )– 9 czerwca

Finał konkursu odbędzie się w Dniu Sportu Szkolnego (boisko szkolne)

PRZEBIEG KONKURSU:

Organizator zawiadamia o konkursie uczniów szkoły. Regulamin konkursu "Mam Talent"

Konkurs składa się z trzech etapów:

Przesłuchania w dniu 9 czerwca 2015r.

Finał – Dzień Sportu Szkolnego

W konkursie zostaną wyłonieni zdobywcy I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.

Jury może zdecydować o innym rozdziale miejsc.

Osoby nagrodzone, wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Pozostali finaliści otrzymają dyplomy uczestnictwa.

Decyzja organizatora i jury jest ostateczna i niepodważalna uczestnicy konkursu podczas całego trwania realizacji konkursu nie mogą dyskutować lub radzić się członków jury w żadnej sprawie dotyczącej ich udziału w programie a w szczególności przebiegu występu przez nich wykonywanego, ich wyglądu lub prezentowanych umiejętności.

Organizator lub jury nie jest zobowiązane do podawania powodów podjęcia decyzji o odrzuceniu kandydata lub zakwalifikowania do grona finalistów.

Po zakończeniu imprezy komisja konkursowa sporządza protokół z przebiegu finału konkursu „Mam Talent”.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

O kolejności występów decydują organizatorzy.

Informacja o kolejności występów zostanie podana do wiadomości godzinę przed planowanym rozpoczęciem konkursu.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę uczestnika na bezpłatne publikowanie i wykorzystanie materiałów fotograficznych i filmowych w prasie, radiu i TV oraz innych mediach reklamujących imprezę.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

Szczegółowe informacje – Osoby do kontaktu – Elżbieta Bekier

Joanna Szczeblowska