Sprawozdanie z realizacji programu profilaktycznego

„Potrafię powiedzieć – NIE”

W dniu 14.12.2012r. w PSP Nr 2 w Głuchołazach odbyło się podsumowanie programu profilaktycznego

„Potrafię powiedzieć – NIE”.

Realizacją programu objęta została cała społeczność szkolna.

W ramach programu zostały przeprowadzone zajęcia wychowawcze, uczniowie wypełniali ankiety oraz wzięli udział w konkursie plastycznym. Na konkurs wpłynęło ok. 100 prac plastycznych wykonanych pod opieką p. Joanny Szczeblowskiej, nauczyciela plastyki. Najwięcej nagrodzonych prac było w klasie IIa.Wszystkie prace były piękne i trudno było wyłonić zwycięzców. Wybrano 40 najładniejszych prac, których autorów nagrodzono na uroczystym apelu.

Podczas apelu uczniowie z klasy Vb zaprezentowali przedstawienie  pt. „Telewizja (Wy)Trwam”. Przedstawienie przygotowały p. Joanna Janusz i p. Joanna Szczeblowska. Apel prowadziła pani pedagog-Elżbieta Bekier. Program został przeprowadzony z funduszy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach akcji Banan, logo akcji „Bez alkoholu, narkotyków, nikotyny”.

Pani Joli Midor i pani Gabrieli Brzozowskiej dziekujemy za wykonanie zdjęć :)

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Kategoria: klasy IV- VI