• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2017/ 2018

Dnia 15.11 w Centrum Kultury odbył się XXIV Konkurs Recytatorski "Poezja Jesienią". Udział w nim wzięło ponad  90 uczniów. Ze względu na bardzo wysoki poziom  komisja nagrodziła aż 38 uczestników. Wśród nagrodzonych było 8  naszych uczniów.

 

I miejsce - Maja Stajak z klasy IV a

I miejsce - Wojciech Przysiadłowski z klasy IV b

II miejsce - Antoni Sojka z klasy I a

III miejsce - Michała Zapała z klasy VII b

wyróżnienie - Oliwia Jaworska z klasy IV a

wyróżnienie - Martyna DeCao z klasy IV b

wyróżnienie - Anna Rychlewska z klasy IV b

wyróżnienie - Wiktor Ciołek z klasy IV d

Wszyscy laureaci XXIV Konkursu Recytatorskiego na scenie.

Grupa uczniów naszej szkoły, która wspaniale zaprezentowała się podczas XXIV Konkursu Recytatorskiego "Poezja Jesienią".

Są to: (od lewej strony) Maja Stajak - IVa, Martyna DeCao IV b, Karolina Marszałek V b, Bianka Piasecka VII b,

Wiktor Ciołek IV d,Michał Zapała VII b, Zuzanna Kubowicz IV b, Oliwia Jaworska IV a, Zofia Ptak IV d,

Wojciech Przysiadłowski IV b,Antoni Sojka I a, Dawid Baran I a, Anna Rychlewska IV b, Filip Bereszko IV a.

Gratulujemy!!

 

Copyright © 2021. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube