Jesteś tutaj: Start
Na stadionie PANS w Nysie rozegrane zostały Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnej Lekkoatletyce w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Krótko mówiąc odbyło się ,,Święto Królowej Sportu".
W dniu 9 maja w Opolu odbyły się Mistrzostwa województwa opolskiego w Czwórbóju Lekkoatletycznym. Awans dziewczęta uzyskały wygrywając czwórbój na szczeblu powiatowym w Nysie.
W Opolu odbył się Festiwal Muzyczny objęty patronatem Opolskiej Kurator Oświaty podczas, którego dziewczęta pracujące pod okiem p. Agnieszki Podkowskiej wspaniale zaprezentowały swoje zdolności wokalne.
W dniu 6 maja wspaniały występ odnotowali w Opolu podopieczni trener Magdalena Wolak podczas Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich w Dwubojach!
Z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w uroczystości pod Pomnikiem Weteranów Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej udział wzięła delegacja uczniów naszej szkoły.

Z dumą dzielimy się wspaniałymi wiadomościami! Uczniowie naszej szkoły reprezentowali naszą szkołę podczas XIV Otwartego Przeglądu Solistów i Zespołów Muzycznych „Muzyczna Wiosna”.
Uczniowie klas 2b, 3a, 3b, 4a oraz Szkolny Klub Wolontariatu wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata” zorganizowanej przez firmę Schattdecor z okazji Dnia Ziemi.
Dwa złote medale, wspaniała walka i wysokie miejsca uczniów z Dwójki. W Turawie odbyły się Mistrzostwa Województwa opolskiego w indywidualnych biegach przełajowych. Nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale.
Dnia 23 kwietnia 2026 r. w klasach 1a I 1b odbyły się niezwykle ważne i ciekawe zajęcia z zakresu pierwszej pomocy Na początku szkolna pielęgniarka przypomniała uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa.

W naszej szkole włączyliśmy się w akcję Żonkile – symbol pamięci o Powstaniu w Getcie Warszawskim, upamiętniając 83 rocznicę jego wybuchu. To był wyjątkowy dzień refleksji nad historią, odwagą i człowieczeństwem.
Dnia 18 kwietnia piłkarskie emocje sięgnęły zenitu! Nasza drużyna wzięła udział w ogólnopolskim turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku.
W dniu 17 kwietnia w Łambinowicach odbył się 33 Wojewódzki Konkurs Poezji Jenieckiej "Nie traćmy pamięci". Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów w dwóch kategoriach.
IV Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym w Głuchołazach już za nami. To było wyjątkowe wydarzenie – aż 40 występów i bardzo wysoki poziom artystyczny.
Dwójka w Finale Ogólnopolskim. Fantastyczne wieści dla Dwójki ze sportowych aren.Dziewczęta z rocznika 2015 i młodsze z ,,tarczą w rękach" wywalczyły złoty medal.
Wielki sukces naszych uczniów w międzynarodowym konkursie „Konik Szachowy EXTRA 2026”!. Osiągnęli znakomite wyniki, zajmując czołowe miejsca w województwie opolskim!
Uwaga! Zespół Szkół w Głuchołazach ogłasza konkurs DAJ RZECZOM DRUGIE ŻYCIE!. Grupa „Powrót do czystości” z ZS Głuchołazy ogłasza wielkie wyzwanie dla kreatywnych głów!
Z wielką radością odwiedziliśmy pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Głuchołazach. Życzenia, uśmiechy i małe gesty – jak się okazało – mają ogromną moc.
Dnia 31 marca w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny. Składamy ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy nas w tym dniu odwiedzili. Dziękujemy za obecność, wsparcie i tę świetną atmosferę.
W dniu 19 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w grze terenowej „Złote Szlaki”, zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii, przez uczniów ZS w Głuchołazach.
Nasi uczniowie włączyli się w obchody Dnia Kolorowej Skarpetki. Wykonali aż 452 kolorowe skarpetki, okazując tym samym solidarność z osobami z zespołem Downa.