14 marca w naszej „Dwójce” było naprawdę odlotowo! W tym dniu odwiedzili nas przyszli uczniowie wraz ze swoimi rodzicami, by poznać naszą szkołę.
W czasie spotkań mogli porozmawiać z nauczycielami i sprawdzić, jak wygląda nauka… gdy dodamy do niej radość, pasję i dobrą energię.
Rozpoczeliśmy programem artystycznym, w którym fantastyczni aktorzy z klasy 2b przenieśli nas w świat bajek.
Na gości czekało mnóstwo atrakcji. W Krainie Przyrody można było zajrzeć w świat płazów, gadów i owadów oraz poznać ciekawostki z dalekich krajów. Była też okazja dowiedzieć się, jak z gąsienicy powstaje motyl – prawdziwa przyrodnicza magia! 🦋
Nie zabrakło wyzwań matematycznych, językowych i sportowych. Wielką ciekawość wzbudził świat robotów i techniki – dzieci z
próbowały samodzielnie sterować robotami.
Było też coś dla artystycznych dusz – powstawały kolorowe zakładki do książek, a w świecie teatrzyku kamishibai mogliśmy na chwilę przenieść się do krainy opowieści.
A gdy ktoś potrzebował chwili wytchnienia, zapraszała nasza szkolna kawiarenka – można było spokojnie porozmawiać i spróbować pysznych wypieków przygotowanych przez naszych nauczycieli. (Tak, nauczyciele pieką tak dobrze, jak uczą! 😉)
To oczywiście tylko część atrakcji, które dziś przygotowaliśmy dla naszych gości.
💛 Dziękujemy wszystkim za wizytę, ciepłe słowa i wspaniałą atmosferę.
Szczególne podziękowania kierujemy do pana Andrzej Macjon za pyszną watę cukrową oraz do Myszka Mini i Miki - animacje dla dzieci za zorganizowanie świetnej zabawy na dmuchańcach.
Mamy nadzieję, że podobało się Wam w Dwójce i bawiliście się naprawdę odlotowo – a kto wie… może już we wrześniu rozwiniecie tu swoje skrzydła razem z nami! 🕊️


Elżbieta Bekier