Informator

Sekretariat szkoły będzie otwarty w godzinach 8:00- 13:00. Deklarację zapisu dziecka do szkoły można złożyć wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.W treści e- maila proszę wpisać dane dziecka i prośbę o przyjęcie do szkoły. Karta zapisu do szkoły: kliknij tutaj  lub  tutajWiecej informacji zapisach: kliknij tutaj Wypełniony wniosek można  dostarczyć do sekretariatu.

Złóż wniosek przez internet klikając poniżej

W każdej sprawie można kontaktować się telefonicznie  z Dyrektorem Szkoły- tel. 504085156 lub  za pośrednictwem poczty elektronicznej - Jak Państwo wiecie szkoły aktualnie są zamknięte. Mimo całej sytuacji musimy myśleć o naszej przyszłości. Musimy marzyć, musimy planować, musimy przystosować się do nowych warunków. Po trudnych i ciężkich chwilach zawsze przychodzą lepsze. Jesteśmy przekonani, że wspólnym, odpowiedzialnym działaniem i zachowaniem zwalczymy epidemię i sytuacja wróci do normy. Przesuwamy również termin zapisu dzieci do szkoły, wstępnie do odwołania.

Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.