• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Informator

W związku z trwaniem TYGODNIA BIBLIOTEK, ogłaszamy Konkurs Recytatorski Twórczości Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i Wisławy Szymborskiej ale inny niż wszystkie konkursy dotychczas – online!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 🤔

Należy nagrać materiał video zawierający recytację utworu Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i Wisławy Szymborskiej dostosowaną do wieku uczestnika i przesłać do organizatorów na jeden z adresów :

Magdalena Nogaj – e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elżbieta Bekier – e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem zakwalifikowania do konkursu jest wyrażenie przez rodziców lub prawnych opiekunów zgody na udział w konkursie Po podpisaniu karty zgłoszenia prosimy o odesłanie dokumentu na w/w adresy e-mail.
Mogą też Państwo napisać w e – mailu sami taką zgodę na podstawie podanego formularza.

Warunkiem zakwalifikowania do konkursu jest wyrażenie przez rodziców lub prawnych opiekunów zgody na udział w konkursie Po podpisaniu karty zgłoszenia prosimy o odesłanie dokumentu na w/w adresy e-mail.
Mogą też Państwo napisać w e – mailu sami taką zgodę na podstawie podanego formularza.

- Na filmiki czekamy do dnia 18 maja do godz. 18.00
- Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego w formie online będzie w dniu 20 maja o godz. 18.00 .
- Wyniki zostaną podane na stronie internetowej www.psp2glucholazy.pl
oraz Facebooku Szkoły.
- Więcej informacji na temat konkursu u pani Magdaleny Nogaj i Elżbiety Bekier

Czas trwania prezentacji powinien zmieścić się w 3 minutach.

Szczegółowy Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się TUTAJ!

 

Elżbieta Bekier
 
Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube