• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Informator

W związku z obchodami 800 - lecia Głuchołaz organizujemy 4 czerwca w szkole Wielki Festyn połączony z Dniem Sportu. W tym dniu czeka na nas mnóstwo atrakcji. W ramach obchodów proponujemy Wam konkursy.

  I konkurs ( indywidualny) plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z gminy Głuchołazy

Konkurs na kartkę urodzinową dla Głuchołaz - złóż życzenia urodzinowe swojemu miastu

Format kartki i Technika dowolna
Termin - 31 maja
Kartki można składać w sekretariacie lub u wychowawców

Podsumowanie konkursu i nagrodzenie Laureatów obędzie się na uroczystym festynie z okazji 800 - lecia, który odbędzie się w naszej szkole w dniu 4 czerwca.

Regulamin konkursu  - kliknij TUTAJ!

II konkurs - filmowy

Głuchołazy w Oku Kamery

Celem konkursu jest stworzenie reklamy Głuchołaz, filmu promującego 800 -lecie istnienia Głuchołaz.

Technika realizacji filmu dowolna.

W konkursie oceniane będą filmy , których czas nie przekracza 3 minut.

Termin nadsyłania ( dostarczenia) prac - 31 maja 2022r.

Filmy dostarczamy do sekretariatu ( na nośniku cyfrowym) lub przesyłamy na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia i zgodę rodziców lub opiekuna prawnego ( załącznik w regulaminie).

Szczegóły w regulaminie konkursu - kliknij TUTAJ!

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach. Czekją trakcyjne nagrody :)
pozdrawiam!

W razie pytań zapraszam do kontaktu :)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Elżbieta Bekier

Elżbieta Bekier

Copyright © 2022. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube