• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Język Angielski

Karolina - najlepsza w gminie!

14 stycznia 2014r.w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Wzięło w nich udział 22 najlepszych językowców z naszego miasta i okolicznych wsi.  Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Trembecka i Alan Gospodarczyk z klasy 5a oraz Jakub Fortalski z klasy 6a.
Z radością donosimy, iż uzyskując największą liczbę punktów, bo aż 34 z 40 możliwych do zdobycia punktów Karolina Trembecka zdobyła I miejsce w gminie i jako jedyna zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego! Gratulacje !

Ponadto Jakub Fortalski zajął IV miejsce(30pkt.), a Alan Gospodarczyk VIII miejsce(26pkt.). Bravo chłopaki !

11 lutego w Opolu Karolina Trembecka reprezentowała naszą gminę w eliminacjach wojewódzkich i uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.
Karolinko, cieszymy się bardzo z twoich sukcesów, tak trzymać!:-))


Zobacz wyprawę Karoliny i p.Gospodarczyk do Opola na Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego, gdyż była to prawdziwa szkoła przetrwania, nie tego spodziewałyśmy się po organizatorach: galeria foto

 

Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube