• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Język Angielski

 Jak co roku spotkaliśmy się na konkursie piosenki „English Karaoke Songs”. Uczniowie klas IV-VI prezentowali swoje talenty wokalne i językowe śpiewając znane przeboje w języku angielskim.

 English Karaoke Songs 2016

W konkursie brały udział następujący uczniowie:Julia Drozdek i Martyna Kanarska ,   Oliwia Gnatyk i Martyna Kumala Oliwia Gnatyk, Natalia Gola, Satyam Kumar, Ewa Herman, Oktawia Szuper ,Natalia Gnatyk, Iga Lubaś Kasia Szymkowicz, Zuzanna Ćwiek,Emilia Gancarz.

I miejsce zajęła Ewa Herman przy własnym akompaniamencie wykonując piosenkę Adele „Someone like you”.

II miejsce zajął duet :Natalia Gnatyk oraz Oktawia Szuper piosenką „Don’t be so shy” Imany.

III miejsce zajął duet : Natalia Gnatyk w balladzie „ Say something” oraz Oliwa Gnatyk oraz Martyna Kumala w piosence „ Love me like you do” Ellie Goulding 

Posłuchajmy jeszcze raz jak śpiewały nasze wokalne talenty

Natalia Gnatyk wspaniale oddała ducha i nastrój ballady ” Say something” 

Oraz wykonanie Ewy Herman utworu „Someone like you” przy mistrzowskim akompaniamencie

Pragniemy podziękować dziewczętom klas szóstych, które brały udział w konkursach piosenki angielskiej przez ostatnie 3 lata i życzymy wam dalszych sukcesów.

 

Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube