• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Pedagog szkolny

 

W dniach 9 i 12 maja odbyły się przesłuchania do II Przeglądu Młodych Talentów

 

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Uczestnicy zaprezentowali takie formy artystyczne jak: taniec, śpiew i gra na instrumencie.

Do Finału, który odbędzie się w Dniu Sportu Szkolnego zakwalifikowali się:

klasy I - III

 1. Zuzanna Ćwiek- śpiew III a
 2. Lila Kozdraś, Amelia Wiktorska - taniec III a
 3. Anna Uchmanowicz- śpiew III a
 4. Bianka Piasecka, Alicja Francuz- śpiew III b, III a
 5. Maksymilian Jurek - akordeon III a
 6. Maciej Ostrowski- akordeon II b
 7. "Czadowe Dziewczyny"- śpiew ( Kamila Gnatyk, Martyna Kumala) II b
 8. Martyna Kanarska, Hania Mańka -  taniec II b
 9. Emilia Gancarz- śpiew III b
 10. Oliwia Muszyńska- taniec III b
 11. Nikola Szolc- śpiew III b
 12. Natalia Gola- śpiew II a

klasy IV - VI
 1. Natalia Gnatyk, Joanna Iwańska - gra na flecie IV a
 2. Dawid Klimas- śpiew VI a
 3. Szymon Łojko - akordeon V a
 4. Maria Ostrowska- śpiew VI b
 5. Martyna Skawińska, Oliwia Adamczyk, Nikola Sikora- śpiew VI b
 6. Kornelia Lenicka- śpiew VI b
 7. Dominik Bejcer, Mateusz Kanarski - śpiew VI b
 8. Martyna Komar, Wiktoria Niewiadomska- śpiew VI a, VI b
 9. Oliwia Brzozowska, Maja Kamińska, Jakub Fortalski - śpiew, VI a
Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube