• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Wolontariat

5 edycja Szlachetnej Paczki w naszej szkole za nami ❤️ Dwa tygodnie intensywnej, pełnej serca i zaangażowania pracy dobiegło końca. W zbiórkę zaangażowała się cała wspaniała społeczność szkolna- dzieci, rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły i mimo krótkiego czasu udało się zrealizować wszystkie potrzeby rodziny.

Dla Pani Sary i jej córki zakupiliśmy tonę węgla, artykuły spożywcze, przemysłowe, odzież, obuwie, chemię, kosmetyki, sprzęt AGD i wiele innych rzeczy, które spakowaliśmy do 20 paczek ważących pareset kilogramów. Wszystko dzięki Wam, Waszym szlachetnym sercom. Wczoraj, za zgodą rodziny zawieźliśmy paczki bezpośrednio do domu. Pani Sara i jej córka nie kryły łez...Dla takich chwil kochani warto pomagać, warto zobaczyć, że dajemy ludziom potrzebującym, ludziom, którzy mieli mniej szczęścia w życiu - NADZIEJĘ.❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Pani Sara prosiła, żeby za naszym pośrednictwem bardzo podziękować wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę, co niniejszym czynimy.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, których wszystkich nie sposób wymienić. Dziękujemy również przyjaciołom szkoły, na których zawsze, co roku, możemy liczyć:
- Delikatesy RABAT M.T. Lubaś
- Jolanta Gołas
- Małgorzata Marszałek
- Andrzej i Dorota Żmuda
- Kazimierz Żmuda
Jeszcze raz wszystkim dziękujemy.
Koordynatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu przy PSP2 SILNI SERCEM ❤️

Elżbieta Bekier

Copyright © 2021. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube