• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Wolontariat

W dniu 30 stycznia odbył się 30 Finał WOŚP. Nasza szkoła również przyłączyła się do tej wspaniałej akcji. Nasi uczniowie kwestowali na ulicach Głuchołaz oraz wzięli udział w WIRTUALNEJ ORKIESTRZE MIESZKAŃCÓW GŁUCHOŁAZ.

?Zobaczyliśmy w niej wielu fantastycznych wykonawców, a wśród nich naszych uczniów, przygotowanych przez naszych nauczycieli, a także tych, którzy na co dzień doskonalą swoje umiejętności w Państwowej Szkole Muzycznej, Studiu Artystycznym "TĘCZOWY MOTY" czy w klubie karate RONIN.

Na ten wielki i ważny dzień, nasi uczniowie napisali wiersze, zaśpiewali kilka piosenek i
zatańczyli ??

Wiersze uczniów

https://www.youtube.com/watch?v=jaPEjKyyb_E&ab_channel=PSP2G%C5%82ucho%C5%82azy

Taniec

https://www.youtube.com/watch?v=ZnUsMoeJs40&ab_channel=PSP2G%C5%82ucho%C5%82azy

Piosenka

https://www.youtube.com/watch?v=K4IgDiDCV-A&ab_channel=PSP2G%C5%82ucho%C5%82azy

Milena Bortniczuk

https://www.youtube.com/watch?v=rejG9guG6I4&ab_channel=PSP2G%C5%82ucho%C5%82azy

Oliwia Jaworska

https://www.youtube.com/watch?v=xDz3S17AbEA&ab_channel=PSP2G%C5%82ucho%C5%82az

Brawo ? ? ?

Elżbieta Bekier

Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube