• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
  • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
  • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
  • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
  • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Wychowanie fizyczne

KRONIKA ZAWODÓW SPORTOWYCH  od grudnia 2012 r.

 

Całus7.06.2013r. Indywidualne Mistrzostwa Województwa w LA  – KĘDZIERZYN – KOŹLE
Dziewczęta
2m. Srebrny medal !!!
sztafeta 4 x 100m. –Julia Jurek, Ilona Smolka, Beata Madej, Wiktoria Zając –57.72s
3m. Brązowy medal !!!
100m.Wiktoria Zając – E(14.17s), F(14.14s)
Udział:  
4m. skok wzwyżWiktoria Zając – 1.34m
7m. rzut piłeczką palantową – Julia Jurek –45.0m
Chłopcy
1m. Złoty medal !!!
Skok wzwyż Dominik Odwrot –1.59m.
2m. Srebrny medal !!!
500m.Dominik Odwrot –1.23.45s
Udział:
9m. 1000m. – Kacper Szymczyk—3.20.98s
10m. sztafeta 4 x 100m. -Tomasz Naglak, Kacper Szymczyk, Jakub Chwastyk, Dominik Odwrot -57.19s

Spoko28.05.2013r. Finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym  – OPOLE
Dziewczęta
3m.  Brązowy medal !!!  PSP  2  GłuchołazyWiktoria Zając, Julia Jurek, Beata Madej, Anna Prałat, Kamila Sołowska, Ilona Smolka.
Chłopcy
6m. PSP 2 Głuchołazy Dominik Odwrot, Jakub Jaworski, Jakub Chwastyk, Tomasz Naglak, Kacper Szymczyk, Dawid Grabiec.

Pokazuję język25.05.2013r. Powiatowe  zawody w indywidualnej LA – GŁUCHOŁAZY
Dziewczęta:
100m.
3m . Wiktoria Zając SP 2 -- E14,0s; F14,1s
Skok w dal
3m. Nikola Francuz SP 2 -- 3.60m.
Pchnięcie kulą
3m Smolka Ilona SP 2 -- 7.50m.
Udział:  Prałat Anna.
Rzut piłeczka  palantową
1m. Julia Jurek SP 2 – 45.50m.
Udział:  Beata Madej.
Skok wzwyż
1m.  Zając Wiktoria SP 2 -- 1.35m
Sztafeta 4 x 100m.
2m. PSP 2 Głuchołazy 59.5s  (Ilona Smolka, Julia Jurek, Nikola Francuz, Wiktoria Zajac)
Chłopcy:
100m.
Udział:  Szymon Stec.
100m.p/płotki
2m. Jakub Jaworski SP 2 –20.3s
3m. Jakub Chwastyk SP 2 –22.2s

500m.
1m. Odwrot Dominik SP 2 –1.25.3s
Udział:  Chwastyk Jakub.
1000m.
Udział:  Szymczyk Kacper.
Skok w dal
Udział:  Szymon Stec.
Pchnięcie kulą
Udział:  Kamil Florek.
Skok wzwyż
1m Dominik Odwrot SP 2 –1.45m
2m. Jakub Jaworski SP 2 –1.40m

Sztafeta 4 x 100m.
2m. PSP 2 Głuchołazy (Dominik Odwrot, Jakub Jaworski, Jakub Chwastyk, Tomasz Naglak) –1.00,3s

Złotousty18.05.2013r. Powiatowe  zawody w Trójboju LA dziewcząt i chłopców – GŁUCHOŁAZY
Dziewczęta - drużynowo:
2m. PSP  2 w Głuchołazy736pkt: Beata Madej(192), Klaudia Koczwara(136), Kornelia Lenicka(124), Agnieszka Jankowska(120), Paulina Szumowska(95), Kaja Biernat(69), Daria Szczeblowska(66), Natalia Żegleń(61).
Dziewczęta -  indywidualnie:
1m.  Beata Madej - SP 2 Głuchołazy - 192pkt.
Chłopcy - drużynowo:
3m. PSP 2  Głuchołazy 502pkt: Jakub Chwastyk(144), Sapała Michał(117), Patryk Szul(90), Kamil Kuliczkowski(89), Konrad Gola(62).
3m. PSP Bodzanów – 268pkt.
Chłopcy – indywidualnie:
2m. Jakub Chwastyk - SP 2 - 144pkt.

Puszcza oczko16.05.2013r. Finał  Wojewódzki  w mini piłkę nożną dziewcząt  -NYSA
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Bławicka, Ilona Smolka, Ania Prałat,  Julia Jurek, Beata Madej, Kamila Piskorska, Julia Tokarz, Wiktoria Zając, Agnieszka Jankowska i Kamila Frankiewicz zajęła drugie miejsce Finale  Wojewódzkim i tym samym zdobyła tytuł; Wicemistrza Województwa Opolskiego w Minipiłce Nożnej  Dziewcząt.

W finale nasze dziewczęta wygrały z PSP Karłowice  Wielkie  5 : 1 i ZSP Biała Nyska 2 : 0, a przegrały ZS nr 1 zOS w Brzegu 3 : 0.

Wstyd15.05.2013r. Miejsko – gminne zawody w indywidualnej LA – GŁUCHOŁAZY
Dziewczęta:
100m.
1m . Wiktoria Zając SP 2 -- 14,6s
2m. Julia Jurek SP 2 -- 14,7s

Udział:  Kornelia Lenicka, Beata Madej, Julia Stepień, Amelia Stepaniak, Magda Stańczyk, paulina Szumowska, Anastazja Sokołowska, Oliwia Brzozowska, Martyna Komar, Kamila Piskorska, Kaja Biernat.
300m.
2m. Kornelia Piskorska SP 2 -- 53,5s
Udział:  Kamila Frankiewicz.
600m.
3m. Katarzyna Zielińska SP 2 -- 2.09,6
Udział:  Agnieszka Jankowska, Natalia Żegleń, Julia Tokarz, Kornelia Lenicka, Paulina Szumowska, Amelia Stepaniak, Magda Stańczyk, Kaja Biernat, Sokołowska Anstazja, Brzozowska Oliwia, Komar Martyma.
Skok w dal
3m. Nikola Francuz SP 2 -- 3.50m.

Udział:  Kamila Piskorska.
Pchnięcie kulą
1m Smolka Ilona SP 2 -- 6,95m.
3m. Prałat Anna SP 2 -- 6,10m.

Udział: Blawicka Julia, Julia Jurek (pk), Myszkowska Natalia.
Rzut piłeczka  palantową
1m. Julia Jurek SP 2 – 46.0m.
3m. Beata Madej SP 2 – 35.om.

Udział: Natalia Żegleń, Kornelia Lenicka, Agnieszka Jankowska, Julia Tokarz, Kaja Biernat, Julia Stępień, Amelia Stepaniak, Magda Stańczyk, Paulina Szumowska, Ania Prałat, Kamila Frankiewicz, Natalia Myszkowska, Martyna Komar, Oliwia Brzozowska.
Sztafeta 4 x 100m.
1m. PSP 2 Głuchołazy1.00,0s   (Ilona Smolka, Julia Jurek, Nikola Francuz, Wiktoria Zajac)
3m. PSP 21.03,7s (Julia Bławicka, Kasia Zielińska, Ania Prałat, Natalia Żegleń)
Udział: (Beata Madej, Kornelia Lenicka, Jankowska Agnieszka, Julia Tokarz) – 1.08,9s
(Kaja Biernat, Amelia Stepaniak, Magda Stanczyk, Paulina Szumowska) – 1.11,2s

Chłopcy:
100m.
3m. Jakub Jaworski SP 2 – 14,5s
Udział:  Szymon Stec, Tomasz Naglak, Piskorski Kornel.
500m.
Udział:  Grabiec Dawid, Piskorski Kornel.
1000m.
1m.  Szymczyk Kacper SP 2 –3.26,5s
Udział:  Szul Patryk, Kornel Piskorski.
Skok w dal
2m. Jaworski Jakub SP 2 –4,10m.
Udział:  Szymon Stec.
Rzut piłeczką palantową
1m. Sochal Bartosz SP 2  -- 50.0m.
2m. Dawid Grabiec SP 2 – 45.50m.

Udział:  Szul Patryk, Kacper Szymczyk.
Pchnięcie kulą
2m. Kamil Florek SP 2 – 7.75m.
Udział:  Szymon  Wiktor.
Sztafeta 4 x 100m.
2m. PSP 2 Głuchołazy (Kacper Szymczyk, Jakub Jaworski, Tomasz Naglak, Szymon Stec) –1.00,3s
Udział:  (Kornel Piskorski, Szymon Wiktor, Dawid Grabiec, Szul Patryk) –1.007,8s.

Śmiech13.05.2013r. X Turniej Memoriałowy im. Leszka Kuśmierczyka w Minisiatkówce Drużyn Mieszanych klas V Kędzierzyn-Koźle
Klasyfikacja drużynowa:
7m. - I drużyna PSP 2 Głuchołazy: Beata Madej, Jakub Chwastyk, Michał Sapała,  r. Julia Tokarz
10m.- II PSP 2 Głuchołazy: Agnieszka Jankowska, Grzegorz Michalik, Patryk Szul, r. Kornelia Lenicka
Klasyfikacja szkolna:
5m. - PSP 2 Głuchołazy.

Niewinny9.05.2013r. Powiatowe zawody w Czwórboju LA dziewcząt i chłopców – GŁUCHOŁAZY
Dziewczęta – drużynowo:
1m. PSP 2 Głuchołazy – 1247pkt:
Julia Jurek (292), Wiktoria Zając (278), Kamila Sołowska (233), Beata Madej (223)
Ilona Smolka (221), Kornelia Lenicka (136).

Dziewczęta – indywidualnie:
1m. Julia Jurek – SP 2 Głuchołazy – 292 pkt.
2m. Wiktoria Zając – SP 2 Głuchołazy – 278 pkt.

Chłopcy  - drużynowo:
3m. PSP 2 Głuchołazy – 968 pkt:
Dominik Odwrot (316), Jakub Jaworski (186), Kacper Szymczyk (182), Jakub Chwastyk (154),
Szymon Stec (139), Tomasz Naglak (139), Dawid grabiec (135).

Chłopcy – indywidualnie :
1m. Dominik Odwrot – SP 2 Głuchołazy – 316 pkt.

Spoko27.04.2013r. Miejsko – gminne zawody w Trójboju LA dziewcząt i chłopców – GŁUCHOŁAZY
Dziewczęta - drużynowo:
1m. PSP  2 w Głuchołazy749pkt: Beata Madej(180), Klaudia Koczwara(145), Kornelia Lenicka(142), Agnieszka Jankowska(98), Paulina Szumowska(97), Martyna Komar(87).
Dziewczęta -  indywidualnie:
1m.  Beata Madej - SP 2 Głuchołazy - 180pkt.
3m. Klaudia Koczwara - SP 2 - 145pkt.

Chłopcy - drużynowo:
2m. PSP 2  Głuchołazy514pkt: Jakub Chwastyk(135), Sapała Michał(99), Patryk Szul(76), Kamil Kuliczkowski(76), Konrad Gola(64), Jakub Fortalski(64), Jakub Małachowski(56), Alan Gospodarczyk (52).
Chłopcy – indywidualnie:

2m. Jakub Chwastyk - SP 2 - 135pkt.

Milczenie25.04.2013r. ½ finału  wojewódzkiego  w mini piłkę nożną dziewcząt  - OLESNO

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Ania Prałat,  Julia Jurek, Agnieszka Jankowska, Kamila Piskorska,  Ilona Smolka, Julia Bławicka, Beata Madej, Wiktoria Zając, Kamila Frankiewicz i Anna Małachowska wygrała pól finał i wywalczyła awans do Finału Wojewódzkiego, który  odbędzie się w Nysie.

Nasze dziewczęta pokonały: PSP 2 Olesno 4:0 i PSP Skarbimierz 3 :0.

Zdziwienie24.04.2013r. Miejsko – gminne zawody w Czwórboju LA dziewcząt i chłopców – GŁUCHOŁAZY
Dziewczęta - drużynowo:
2m. PSP 2   Głuchołazy – 1081pkt:

Wiktoria Zając(258), Julia Jurek(236), Beata Madej(232), Kamila Sołowska(212), Kamila Frankiewicz(143), Julia Bławicka(138).
Dziewczęta -  indywidualnie:
1m.  Wiktoria Zając - SP 2 Głuchołazy - 258pkt.
2m. Julia Jurek - SP 2 - 236pkt.
3m. Beata Madej - SP 2 - 232pkt.

Chłopcy - drużynowo:
2m. PSP 2  Głuchołazy – 877pkt:

Jakub Jaworski (204), Kacper Szymczyk (196), Jakub Chwastyk (172), Tomasz Naglak (155), Dawid Grabiec (150), Bartłomiej Sochal(145).
Chłopcy – indywidualnie:
3m. Jakub Jaworski - SP 2 -  204pkt.

Śmiech9.04.2013r. ½ Finału wojewódzkiego w mini piłkę siatkową dziewcząt – KĘDZIERZYN - KOŹLE

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Julia Bławicka, Julia Jurek, Wiktoria Zając, Anna Małachowska, Beata Madej, Ilona Smolka, Julia Obara, Kamila Frankiewicz, Katarzyna Zielińska zajęła trzecie miejsce ulegając drużynom: SP 19 Kędzierzyn - Koźle i SP 8 Opole.

Spoko13.04.2013r. Miejsko – gminne zawody w skoku wzwyż – GŁUCHOLAZY
Nasi uczniowie zajęli miejsca:
Dziewczęta klas czwartych (rocznik 2002 i młodsze):
1m. Klaudia Koczwara – 125 cm.
2m Paulina Szumowska - 115 cm.       
6m. Marcelina Lipska - 105 cm.  
7m. Amalia Sepanial - 100 cm.
8m. Kaja Biernat - 100 cm.
10m. Martyna Koch - 95 cm.

Chłopcy klas czwartych (rocznik 2002 i młodsi):
2m. Alan Gospodarczyk - 105 cm.
3m. Konrad Gola - 105 cm.
4m. Kamil Kuliczkowski - 105 cm.
6m. Piotr Hulka - 95 cm.

Dziewczęta klas piątych i szóstych (rocznik 2000 i 2001):
1m. Wiktoria Zając - 130 cm.
2m, Kamila Sołowska - 125 cm.
3m. Beata Madej - 125 cm.
4m. Eliza Gajewska - 120 cm.
9m. Kamila Frankiewicz - 105 cm.
!0m. Agnieszka Jankowska - 100 cm.
11m. Julia Wilczyńska - 100 cm.
12-16m. Martyna Komar - 100 cm.

Chłopcy klas piątych i szóstych (rocznik 2000 i 2001):
1m. Dominik Odwrot - 161 cm.
3m. Jakub Jaworski - 140 cm.    
4m.  Adrian Ziółkowski - 130 cm.
5m. Jakub Skurłat - 125 cm.
8-9m. Dawid Grabiec - 120 cm.
10-11m. Adrian Henciński - 120 cm.

12-15m. Jakub Chwastyk, Grzegorz Michalik, Kacper Szymczyk - 120 cm.
17m. Szymon Stec - 115 cm.
19m. Walczak Mateusz - 110 cm.
21m. Dominik Bejcer - 105 cm.
22-23m. Jakub Fortalski - 100 cm.
24m. Szul Patryk - 100 cm.
25m. Ptaś Jonatan - 100 cm.
26m. Tomasz Lukaszewski - 95 cm.
27m. Marcel Marmon - 90 cm.

Puszcza oczko6.04.2013r. Miejsko – gminne zawody w Badmintona chłopców – GŁUCHOŁAZY

Nasi uczniowie zajęli miejsca:

1m. Dominik Odwrot

 

2m. Jakub Chwastyk

 

7-8m. Marcel Marmon

 

9-12m. Kamil Florek

 

13-16m. Alan Gospodarczyk, Krzysztof Kiliańczyk.

Śmiech27.03.2013r. Finał powiatowy w mini piłkę siatkową dziewcząt – NYSA

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Julia Bławicka, Anna Prałat, Julia Jurek, Wiktoria Zając, Anna Małachowska, Beata Madej, Wiktoria Pik i Julia Obara zajęła drugie miejsce i wywalczyła awans do zawodów ½ finału wojewódzkiego.

Pierwsze miejsce zajęła SP 3 Nysa, natomiast trzecie i czwarte odpowiednio: SP 10 Nysa i SP 3 Paczków.

Całus26.03.2013r. Finał Wojewódzkiego Konkursu Gier i Zabaw „Mały Olimpijczyk” – OPOLE

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Klaudia Koczwara, Daria Szczeblowska, Paulina Szumowska, Karolina Trembecka, Kaja Biernat, Julia Kowalska, Marcelina Lipska, Natalia Szczęśniak i Estera Adamczyk wygrały rywalizację w „Małym Olimpijczyku”,

zdobywając tytuł  MISTRZA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO w „MAŁYM OLIMPIJCZYKU" w kategorii dziewcząt.

Nasze dziewczęta pokonały: SP 1 Kluczbork, SP Kórnicę, SP 3 Olesno, SP 16 Opole i ZS Nr 1 z OS Brzeg.

Niewinny16.03.2013r. Finał powiatowy w mini piłkę siatkową chłopców – NYSA

Reprezentacja szkoły w składzie: Dominik Odwrot, Tomasz Naglak, Bartłomiej Sochal, Michał Sapała,  Dawid Grabiec, Jakub Chwastyk, Kamil Florek, Szymon Wiktor, Michalik Grzegorz zajęła trzecie miejsce.

Pierwsze dwa miejsca zajęły: SP 3 Nysa i Zespół Szkól Sportowych w Nysie, a miejsce czwarte:  SP 2 Paczków.

Uśmiech9.03.2013 r. Miejsko – gminne zawody w mini piłkę siatkowa dziewcząt i chłopców – Głuchołazy

Pierwsza drużyna dziewcząt w składzie:  Wiktoria Zając, Julia Jurek, Kamila Frankiewicz, Eliza Gajewska, Ania Prałat, Kamila Sołowska, Julia Obara, Kasia Zielińska i Martyna Szczepańska zajęła pierwsze miejsce pewnie wygrywając wszystkie swoje mecze.

Dziewczęta pokonały:  SP 1 Głuchołazy,  Polski Świętów, Bodzanów i drugą drużynę naszej szkoły.

Zawody powiatowe odbędą się w Nysie 23 marca.

Druga drużyna w składzie: Agnieszka Jankowska, Natalia Żegleń, Ania Małachowska, Natalia Myszkowska, Kamila Piskorska, Beata Madej, Julia Tokarz i Julia Blawicka zajęła miejsce trzecie.

Drużyna chłopców  w składzie: Dominik Odwrot,  Tomasz Naglak, Kamil Florek,  Dawid Grabiec, Patryk Szul, Łukasz Karpiel, Mateusz Walczak,  Szymon Wiktor, Jakub Chwastyk, Bartłomiej Sochal i Grzegorz Michalik wygrała zawody chłopców wywalczając jednocześnie awans do powiatowych, które odbędą się 16 marca  w Nysie.

Na zawodach chłopcy wygrali z Bodzanowem, Polskim Świętowem i głuchołaską „Jedynką”.

 

Całus6.03.2013r. mini koszykówka dziewcząt o tytuł Mistrza Województwa Opolskiego
oraz ogólnopolski finał Energa Basket Cup - Prudnik

Zawody zakończyły się zwycięstwem PSP nr 2 w Głuchołazach.
Finał krajowy odbędzie się w dniach 14-17 czerwca w województwie pomorskim.
Będziemy trzymać kciuki za nasze dziewczęta, które po raz drugi z rzędu wygrały finał wojewódzki w tej dyscyplinie sportu.
Szczegółowa relacja i galeria zdjęć z zawodów na oficjalnej stronie turnieju www.energabasketcup.pl

W drodze do zwycięstwa nasze dziewczęta pokonały: SP Strojec 55 : 16, SP 1 Prudnik 32 : 10 i SP 3 Brzeg 67 :32.

Reprezentacja naszej szkoły występowała w składzie: Ilona Smolka, Wiktoria Zając, Julia Jurek, Julia Bławicka, Kamila Frankiewicz, Nikola Francuz, Agnieszka Jankowska, Beata Madej, Natalia Żegleń, Kamila Sołowska, Eliza Gajewska, Anna Prałat. Opiekun: Tomasz Łacny

Wstyd2.03.2013r. ½ Finału wojewódzkiego w mini koszykówce dziewcząt – GŁUCHOŁAZY

Reprezentacja szkoły w składzie Ilona Smolka, Wiktoria Zając, Julia Jurek, Julia Bławicka, Kamila Frankiewicz, Nikola Francuz, Beata Madej, Agnieszka Jankowska, Natalia Żegleń,  Kamila Sołowska, Katarzyna Zielińska i Anna Prałat wygrały półfinał w mini koszykówkę i awansowały do finału wojewódzkiego. Nasze dziewczęta wygrały z PSP z OS Dobrzeń Wielki i 2 Głogówek.

Wstyd27.02. 2013r. finał wojewódzki I w Mini Piłkę Ręczną Chłopców  - OPOLE

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Szymon Wiktor, Dominik Odwrot, Szymon Stec, Tomasz Naglak, Bartłomiej Sochal, Kamil Florek, Jakub Jaworski, Jakub Chwastyk, Mateusz Lisoń, Dawid Grabiec, Kornel Piskorski, Grzegorz Michalik, Patryk Szul, Kacper Szymczyk wywalczyła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal Mistrzostw Województwa Opolskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.

W finale nasi  uczniowie  pokonali PSP 15 z Opola, a przegrali z PSP 3 Grodków i PSP 3 Brzeg.

Spoko23.02.2013r. Finał powiatowy w mini koszykówkę chłopców - GŁUCHOŁAZY

Reprezentacja  szkoły w składzie: Dominik Odwrot, Szymon Stec, Tomasz Naglak, Kamil Florek, Mateusz Lisoń,  Patryk Szul,  Szymon Wiktor, Jakub Chwastyk, Bartłomiej Sochal,  Jakub Jaworski  i  Kornel Piskorski wygrała  z SP 3 Nysa 40 : 10 i przegrała 44 : 10  z SP 10 Nysa zajmując ostatecznie drugie miejsce za 10 Nysa, przed „trójką” z Nysy.

Puszcza oczko23.02.2013r. Finał powiatowy w szachy – drużynowo – BODZANÓW

Reprezentacja  naszej szkoły w składzie: Marta Zając, Mateusz Lisoń, Michał Szczotka i Mateusz Kanarski zajęła bardzo dobre drugie miejsce ulegając jedynie SP Nr 3 Nysa, pokonując  SP 1 Głuchołazy,  SP Bodzanów (1) i (2), SP 1 Nysa i SP 5 Nysa.

Całus21.02.2013r. ½ Finału wojewódzkiego w „Małym Olimpijczyku”  - KLUCZBORK

Reprezentacja dziewcząt: Karolina Trembecka, Klaudia Koczwara, Daria Szczeblowska, Kaja Biernat, Paulina Szumowska, Julia Kowalska, Estera Adamczyk, Natalia Szcześniak i Marcelina Lipska wygrała rywalizację z SP 4 Namysłów i SP 1 Kluczbork zdobywając

awans do zawodów finału wojewódzkiego.

Chłopcy  w składzie: Michał Wanicki,  Szymon Łojko, Nikodem Kud, Maksymilian Gandziarowski, Kamil Drużbicki, Piotr Hulka, Patryk Nogieć, Konrad Gola, i Alan Gospodarczyk przegrali  ze szkołą z Byczyny  i   „czwórką” z Namysłowa zajmując ostatecznie trzecie miejsce,   odpadli z dalszej rywalizacji.

Całus16.02.2013r. Finał powiatowy w mini koszykówkę dziewcząt - GŁUCHOŁAZY

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:  Wiktoria Zając, Kamila Frankiewicz, Nikola Francuz, Kowalczyk Kornelia, Laura Badocha, Kamila Sołowska, Kasia Zielińska, Julia Jurek, Agnieszka Jankowska, Natalia Żegleń, Ilona Smolka, Julia Bławicka i Beata Madej zajęła pierwsze miejsce pewnie wygrywając wszystkie swoje mecze.  Dziewczęta pokonały:  10 Nysa 34 :5, 3 Nysa 48 :6 i „jedynkę” z Głuchołaz 49 :6.

Nasze dziewczęta wywalczyły awans do zawodów wojewódzkich.

Spoko15.02.1013r. ½ Finału wojewódzkiego w mini piłkę ręczna chłopców - GŁUCHOŁAZY

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Dominik Odwrot, Szymon Stec, Tomasz Naglak, Kamil Florek, Mateusz Lisoń, Dawid Grabiec, Patryk Szul,  Szymon Wiktor, Jakub Chwastyk, Bartłomiej Sochal, Grzegorz Michalik,  Jakub Jaworski  i  Kornel Piskorski wygrała  całe zawody wywalczając jednocześnie awans do zawodów wojewódzkich. W drodze do zwycięstwa nasi chłopcy pokonali: 5 Brzeg 9 : 8, 2 Kluczbork 16 : 3 oraz szkołę z Zawadzkiego 17 :9.

Śmiech12.02.1013r. ½ Finału wojewódzkiego w mini piłkę ręczna dziewcząt -  OPOLE

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Ania Prałat, Wiktoria Zając, Kamila Frankiewicz, Ania Małachowska,  Kamila Sołowska, Kasia Zielińska, Julia Jurek, Agnieszka Jankowska, Kamila Piskorska, Natalia Żegleń, Ilona Smolka, Julia Bławicka i Beata Madej wywalczyła drugie miejsce pokonując 11 : 7 SP 24 Opole, przegrywając  jednocześnie 8 : 20  z Dobrzeniem Wielkim.

Wstyd14.01.2013r. Finał powiatowy w „dwa ognie”  - PACZKÓW

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michał Pawlik, Szymon Łojko, Kamil Kuliczkowski, Patryk Nogieć, Łukasz Matuszkiewicz, Konrad Gola, Alan Gospodarczyk, Piotr Hulka, Natan Machner zajęła trzecie miejsce. W fazie grupowej tych rozgrywek nasi chłopcy pokonali  SP 2 Paczków  12 : 9, SP w Chruścinie Nyskiej  1 :16, w walce o finał  przegrali  z SP 3 Nysa 14 :15 zajmując  ostatecznie trzecie miejsce.

Uśmiech19.12. 2012r. Finał wojewódzki I w piłkę nożną halową  - BRZEG

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Ania Prałat, Kasia Zielińska, Julia Jurek, Agnieszka Jankowska, Kamila Piskorska,  Natalia Żegleń, Ilona Smolka,  Julia Bławicka  i  Beata Madej wywalczyła drugie miejsce i  zdobyła tytuł  Wicemistrza Województwa Opolskiego w  piłce nożnej halowej.  W finale nasze dziewczęta pokonały 5 : 3  SP Karłowice i 1 : 0 SP nr 1 z Krapkowic, przegrały niestety z „jedynką” z Brzegu 1: 0.

Jest to pierwszy w historii naszej gminy medal w tej dyscyplinie sportu,

tym  większe gratulacje należą się dziewczętom i ich opiekunowi p. Tomkowi Łacnemu

 

Copyright © 2018. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube