• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Z życia świetlicy

Festiwal Muzyczny  „Mikrofon i Ty"-

WOJEWÓDZKIE PODIUM NASZE !!!


 

 

 

W  Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Opolu odbył się festiwal muzyczny o zasięgu wojewódzkim „Mikrofon i Ty”. 27 maja naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Maja Kamińska, Ewa Herman, Oliwia Brzozowska ze Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Wiktoria Paszkowska z klasy pierwszej uczęszczająca do Świetlicy Szkolnej. Patronat nad imprezą objęło Narodowe Centrum Polskiej Piosenki. Uczennice do festiwalu przygotowywały się pod okiem p.Agnieszki Podkowskiej - nauczyciela świetlicy, a zarazem koordynatora Szkolnego Klubu Wolontariatu.

 

W kategorii klas I-III - Wiktoria zdobyła - II miejsce ...BRAWO!

 

w kategorii klas IV- VI

 

solistka Ewa zajęła również - II miejsce...BRAWO!

 

duet  Oliwia i MajaI miejsce ...BRAWO!

 

a zespół Aniołki: Oliwia, Maja, Ewa - I miejsce ...BRAWO!

W oczekiwaniu na werdykt…

Poziom był bardzo wysoki, rywalizacja ogromna....ale jak widać nasze dziewczyny dały radę !!!

 

Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube