• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2010/ 2011

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Turniej Gier i Zabaw  „Mały Olimpijczyk”

W dniu 11.03.2011r. w Opolu w PSP nr 29 odbyły się Finały Wojewódzkie

W kategorii dziewcząt w finale brały udział zespoły:

 1. PSP Olesno
 2. PSP Byczyna
 3. PSSP 5 Krapkowice
 4. PSP 19 Kędzierzyn-Koźle
 5. PSP 11 Opole
 6. PSP 2 Głuchołazy

Reprezentacja Głuchołaz:

 1. Bławicka Julia
 2. Burzańczyk Karolina
 3. Gajewska Eliza
 4. Jurek Julia
 5. Prałat Anna
 6. Smolka Ilona
 7. Sołowska Kamila
 8. Zając Wiktoria
 9. Zielińska Katarzyna

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce         PSP 11 Opole                          42 pkt

II miejsce        PSP 2 Głuchołazy                  34 pkt

III miejsce       PSSP 5 Krapkowice                 31 pkt

IV miejsce       PSP Olesno                             27 pkt

V miejsce        PSP Byczyna                            23 pkt

VI miejsce       PSP 19 Kędzierzyn-Koźle         11 pkt

Do finału w  kategorii chłopców zakwalifikowały się następujące zespoły:

 1. PSP Brzeg
 2. PSP Byczyna
 3. PSSP 5 Krapkowice
 4. PSP 19 Kędzierzyn-Koźle
 5. PSP 11 Opole
 6. 6. PSP 2 Głuchołazy

Reprezentacja Głuchołaz:

 

 1. Chwastyk Jakub
 2. Florek Kamil
 3. Grabiec Dawid
 4. Jaworski Jakub
 5. Naglak Tomasz
 6. Odwrot Dominik
 7. Sochal Bartek
 8. Szymczyk Kacper
 9. Stec Szymon

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce         PSP 11 Opole                          48pkt

II miejsce        PSP Byczyna                           34 pkt

III miejsce       PSP 2 Głuchołazy                  29 pkt

IV miejsce       PSSP 5 Krapkowice                 24 pkt

V miejsce        PSP 19 Kędzierzyn-Koźle         18 pkt

VI miejsce       PSP Brzeg                               15 pkt

 

Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube