• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2012/ 2013

 

 

Wyniki Konkursu Języka Angielskiego W PG. Nr 1


 

 

 

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego przystępując do konkursu organizowanego przez Publiczne Gimnazjum nr 1. W konkursie wzięli udział nasi najlepsi uczniowie z klas V i VI. Konkurs obejmował szeroko rozumianą wiedzę z języka angielskiego oraz kultury krajów anglojęzycznych. Do konkursu zaproszone dzieci z okolicznych szkół.

 

Test składał się z dwóch części. Pierwsza część polegała na sprawdzeniu wiedzy gramatyczno-leksykalnej druga sprawdzała wiedzę z zakresu znajomości kultury krajów anglojęzycznych. Pośród wszystkich piszących jury wyłoniło zwycięzców. Pierwsze dwa miejsca zajęli nasi uczniowie

Jakub Zelek - I miejsce

 

Jakub Jakubiszak - II miejsce


 

Nie po raz pierwszy właśnie Ci dwaj uczniowi okazali się najlepsi. W tej samej kolejności zwyciężyli oni w szkolnych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego-etap gminny.

 

Kończy się rok szkolny i będziemy musieli pożegnać nasze angielskie omnibusy dziękuję za ciężką pracę wytrwałość będziemy czekać na kolejnych wybitnych uczniów, którzy z chęcią będą chłonąć język angielski i wspaniale reprezentować w naszą szkolę w kolejnych konkursach.

,

 

 

Our best students of English....

  

 

 

Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube