• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
  • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
  • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
  • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
  • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
    • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2012/ 2013

Dwójka znowu górą!!!

Nikogo nie zdziwi fakt, że aż 38 wychowanków naszej szkoły w dniu 23.01.2013 r. odebrało z rąk Burmistrza Głuchołaz

medale, dyplomy i stypendia  za najlepsze wyniki sportowe w roku szkolnym 2011/2012.

Byli to:

Lp.

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Osiągnięcia sportowe

w roku szkolnym

2011/2012

Klasa do której uczeń uczęszczał w roku szkolnym

2011/2012

1

Monika Barczuk

ZŁOTY MEDAL – w mini-piłce koszykowej (07.03.2012 Prudnik )

6

2

Magdalena Zebzda

6

3

Julia Jurek

5

4

Angelika Sury

6

5

Natalia Zarenkiewicz

6

6

Karolina Perewizna

6

7

Wiktoria Zając

5

8

Ilona Smolka

5

9

Kamila Frankiewicz

5

10

Wiktoria Glombica

6

11

Natalia Drab

5

12

Katarzyna Rudzińska

6

13

Agnieszka Jankowska

SREBRNY MEDAL – w Małym Olimpijczyku (10.03.2012 Głuchołazy)

 

4

14

Kornelia Lenicka

4

15

Beata Madej

4

16

Wiktoria Pik

4

17

Nikola Sikora

4

18

Martyna Skawińska

4

19

Julia Tokarz

4

20

Maria Ostrowska

4

21

Oliwia Brzozowska

4

22

Jakub Chwastyk

SREBRNY MEDAL – w Małym Olimpijczyku (10.03.2012 Głuchołazy)

 

4

23

Łukasz Karpiel

4

24

Jakub Małachowski

4

25

Kornel Piskorski

4

26

Filip Przedlacki

4

27

Tymoteusz Żądło

4

28

Grzegorz Michalik

4

29

Mateusz Walczak

4

30

Michał Sapała

SREBRNY MEDAL – w Małym Olimpijczyku (10.03.2012 Głuchołazy)

I miejsce - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Tenisie (gra podwójna)

I miejsce - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Tenisie (gra pojedyncza)

4

31

Dominik Odwrot

ZŁOTY MEDAL – indywidualnie w trójboju lekkoatletycznym ( 05.06.2012Namysłów) SREBRNY MEDAL – w czwórboju lekkoatletycznym (23.05.2012 Opole )

5

32

Błażej Sajbot

ZŁOTY MEDAL – w skoku wzwyż

SREBRNY MEDAL – w biegu na dystansie 500m w lekkiej atletyce ( 11.06.2012 K-Koźle)                                                   SREBRNY MEDAL – w czwórboju lekkoatletycznym (23.05.2012 Opole )

6

33

Michał Matyjas

SREBRNY MEDAL - w skoku wzwyż (11.06.2012 K-Koźle )

SREBRNY MEDAL – w czwórboju lekkoatletycznym (23.05.2012 Opole

6

34

Krzysztof Wodała

SREBRNY MEDAL – w czwórboju lekkoatletycznym (23.05.2012 Opole )

 

 

6

35

Maciej Hojda

6

36

Kacper Michałek

6

37

Natalia Żegleń

II miejsce – Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza Miasta Kluczborka

III miejsce – V Puchar Mistrza Międzynarodowy Otwarty Turniej Karate Tradycyjnego

II miejsce – Valachia Cup Diplomia

II miejsce – Otwarte Mistrzostwa w Kata we Wrocławiu

4

38

Joanna Sapała

I miejsce - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Tenisie (gra podwójna)

II miejsce - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Tenisie (gra pojedyncza)

6

Jakubiszak Jakub klub karate

 

Michał Szczotka klub  Karate

 

Konrad Kuśmirek Hattrick

Sportowcom gratulujemy sukcesów i czekamy na następne!

Opiekunom dziękujemy za ogromny wkład pracy w ich przygotowanie!

 

1

Monika Barczuk

ZŁOTY MEDAL – w mini-piłce koszykowej (07.03.2012 Prudnik )

6

2

Magdalena Zebzda

6

3

Julia Jurek

5

4

Angelika Sury

6

5

Natalia Zarenkiewicz

6

6

Karolina Perewizna

6

7

Wiktoria Zając

5

8

Ilona Smolka

5

9

Kamila Frankiewicz

5

10

Wiktoria Glombica

6

11

Natalia Drab

5

12

Katarzyna Rudzińska

6

13

Agnieszka Jankowska

SREBRNY MEDAL – w Małym Olimpijczyku (10.03.2012 Głuchołazy)

 

4

14

Kornelia Lenicka

4

15

Beata Madej

4

16

Wiktoria Pik

4

17

Nikola Sikora

4

18

Martyna Skawińska

4

19

Julia Tokarz

4

20

Maria Ostrowska

4

21

Oliwia Brzozowska

4

22

Jakub Chwastyk

SREBRNY MEDAL – w Małym Olimpijczyku (10.03.2012 Głuchołazy)

 

4

23

Łukasz Karpiel

4

24

Jakub Małachowski

4

25

Kornel Piskorski

4

26

Filip Przedlacki

4

27

Tymoteusz Żądło

4

28

Grzegorz Michalik

4

29

Mateusz Walczak

4

30

Michał Sapała

SREBRNY MEDAL – w Małym Olimpijczyku (10.03.2012 Głuchołazy)

 

I miejsce - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Tenisie (gra podwójna)

 

I miejsce - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Tenisie (gra pojedyncza)

 

 

4

31

Dominik Odwrot

ZŁOTY MEDAL – indywidualnie w trójboju lekkoatletycznym ( 05.06.2012Namysłów) SREBRNY MEDAL – w czwórboju lekkoatletycznym (23.05.2012 Opole )

5

32

Błażej Sajbot

ZŁOTY MEDAL – w skoku wzwyż

SREBRNY MEDAL – w biegu na dystansie 500m w lekkiej atletyce ( 11.06.2012 K-Koźle) SREBRNY MEDAL – w czwórboju lekkoatletycznym (23.05.2012 Opole )

6

33

Michał Matyjas

SREBRNY MEDAL - w skoku wzwyż (11.06.2012 K-Koźle )

SREBRNY MEDAL – w czwórboju lekkoatletycznym (23.05.2012 Opole )

6

34

Krzysztof Wodała

SREBRNY MEDAL – w czwórboju lekkoatletycznym (23.05.2012 Opole )

 

 

6

35

Maciej Hojda

6

36

Kacper Michałek

6

37

Natalia Żegleń

II miejsce – Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza Miasta Kluczborka

 

III miejsce – V Puchar Mistrza Międzynarodowy Otwarty Turniej Karate Tradycyjnego

 

II miejsce – Valachia Cup Diplomia

 

II miejsce – Otwarte Mistrzostwa w Kata we Wrocławiu

4

38

Joanna Sapała

I miejsce - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Tenisie (gra podwójna)

 

II miejsce - Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Tenisie (gra pojedyncza)

 

6

 

Copyright © 2018. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube