• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2017/ 2018

W kruszynie chleba jesteś Panie ...Dzisiaj w Centrum Kultury odbył się V Powiatowy Festiwal Piosenki Religijnej. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale, zdobywając główne nagrody i wyróżnienia.

 Oprócz naszej szkoły wystąpili również uczniowie z Gimnazjum nr 1 oraz ze szkół ponadgimnazjalnych w Nysie.

W kategorii Dorosłych wystąpił jeden zespół.

Wyniki uczniów naszej szkoły:

W kategorii solista:
Martyna De Cao - I miejsce op. Agnieszka Podkowska (Grupa Artystyczna "STRUNY)
Wiktoria Paszkowska - II miejsce op. Agnieszka Podkowska (Grupa Artystyczna "STRUNY")
Natan Glombica - III miejsce op. Joanna Szczeblowska
Oliwia Jaworska - wyróżnienie op. Joanna Szczeblowska
Maja Stajak - wyróżnienie op. Joanna Szczeblowska
Filip Bajor - wyróżnienie op. Joanna Szczeblowska
W kategorii zespół:
Fabryka Piosenek - II miejsce - op. Halina Gospodarczyk
Fabryka Piosenek - III miejsce - op. Halina Gospodarczyk
Bianka Piasecka i Amelia Głąb - III miejsce - op. Joanna Szczeblowska.

https://www.youtube.com/watch?v=T0nJSqP8Gjo

Wielkie brawa dla dzieci i nauczycieli przygotowujących młodych wykonawców.

BRAWO!!! GRATULUJEMY !!!

Copyright © 2021. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube