• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2018/ 2019

Uczniowie klasy II a, w listopadzie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym LEON, z matematyki i ze zintegrowanych sprawności, odnosząc ogromne sukcesy.

Dzieci na co dzień pracują pod okiem wychowawczyni Agnieszki Podkowskiej,. Konkurs Matematyczny pisało 3612 drugoklasistów z całej Polski, a wśród nich uczniowie naszej szkoły z bardzo wysokimi wynikami !!! Marysia Popyk 100%- 1 MIEJSCE i tytuł LAUREATA !!! Brawo Michał Błachut 100% - 1 MIEJSCE i tytuł LAUREATA !!! Brawo. Karolinka Kania 98%- 2 MIEJSCE i tytuł LAUREATA !!! Brawo. Izabella Lenicka i Paulina Zielińska 96% - 3 MIEJSCE i tytuł LAUREATA Brawo. Paweł Ostrowski 88%- 7 MIEJSCE i tytuł LAUREATA !!! BRAWO i Jakub Sala 82%- 10 MIEJSCE i tytuł LAUREATA !!! BRAWO . Od 1-10 miejsca uczniowie otrzymali tytuł i dyplomy laureata, od 1-3 miejsca dodatkowo piękne nagrody książkowe . Uczniowie Marcel Wiktorski- 12 miejsce, Julia Duda-15 miejsce, Lena Skrzeczyna i Karol Ludwa- 17 MIEJSCE I Patryk Gmyrek- 31 MIEJSCE. Ogromne brawa i GRATULACJE . W Ogólnopolskim Konkursie ze Zintegrowanych Sprawności wzięło udział 3245 drugoklasistów z całej Polski i tutaj również wielki sukces naszych uczniów !!! Karolina Kania 96%- 3 MIEJSCE I tytuł Laureata!!! Brawo. Izabella Lenicka 85%- 8 MIEJSCE I tytuł Laureata!!! Brawo. Marysia Popyk - 11 MIEJSCE Paulina Zielińska- 13 MIEJSCE i Lena Skrzeczyna- 26 miejsce. Serdecznie gratulujemy dzieciom, rodzicom oraz p. Agnieszce tego wspaniałego sukcesu.

Agnieszka Podkowska

Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube