• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2023/ 2024

Wspaniałe, wzruszające i okraszone sukcesem występy naszych uczniów podczas kolejnego konkursu artystycznego - XII Przeglądu Solistów i Zespołów Muzycznych MUZYCZNA WIOSNA 2024.

Klasy 1-3

Musiał Zoja kat. solistka
1 miejsce🥰
Malwina Grocholska kat. solistka
3 miejsce
Grupa artystyczna "Struny" kat. zespół
2 miejsce ❤️
Opiekun - Agnieszka Podkowska

Aniela Boguszewska kat. solistka
Wyróżnienie ( op. Centrum Kultury Głuchołazy - p. Alicja Główka)
Zosia Swęd
Mia Świętoń
Zuzia Wróbel
( op. Alicja Łukaszów)

W kategorii instrumentalistów
I miejsce zajęła
Iga Węglowska z klasy 3a
( op. Joanna Szczeblowska) )

Klasy 4-6
Zuzia Data
W kat. solistka
Wyróżnienie
Iga Hojda kat. solistka
Jak zwykle piękna i wzruszająca prezentacja🥰
Milena Baran i Julia Gołębiowska
w kat. zespół wyśpiewały
I miejsce
Karolina Grocholska
w kat. instrumentalista
I miejsce (klasa skrzypiec - pani Marianna Kozak)
Jakub Uchmanowicz
II miejsce (klasa fortepianu - dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Głuchołazach pan Szymon Błaszyński)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom 👏👏👏 Dziękujemy Gospodarzom - Centrum Kultury im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach za organizację konkursu i miłą atmosferę spotkania 🤗  

Elżbieta Bekier

 
 
 
Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube