• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Rok szkolny 2023/ 2024

Nasi chłopcy - kat. U8 zostali Wicemistrzami Województwa Opolskiego w Ogólnopolskim Turnieju "O Puchar Tymbarku 2024", a uczeń klasy 1a - Olek Cieśla został wybrany najlepszym zawodnikiem Województwa Opolskiego w kat. U8.

Brawa dla wszystkich za zacietą walkę i niesamowitą charyzmę na boisku 👏👏👏

Skład drużyny chłopców:
Olek Cieśla 1a
Adam Retek 1a
Janek Jeleń 1a
Olek Mochoń 1b
Maks Muzyka 1b
Maciek Szacmajer 1b

Równie waleczna na boisku była drużyna dziewcząt - kat. U8, jednak dziewczęta swoim debiutem dopiero zaczynają swoją przygodę na boisku i nie udało się powalczyć z najlepszymi.
Dziewczeta po dwóch przegranych i jednym wygranym meczu kończą rywalizację w fazie grupowej zdobywając wiele doświadczeń i emocji z tym związanych. Brawa i gratulacje dla dziewcząt za wspaniałą postawę sportową👏👏👏

Jesteśmy z Was bardzo dumni! 😀 👍 💪

Skład drużyny dziewcząt:
Eliza Zając 1a
Malwina Grocholska 1a
Kinga Świerczyńska 1a
Kaja Homa 1a
Milena Kobos 1a
Kaja Pabiś 1a

Brawo 👏 👏 👏

Puchar Tymbarku to inicjatywa docierająca z roku na rok do coraz większej liczby uczennic i uczniów szkół podstawowych.Finały wojewódzkie Pucharu Tymbarku to nie tylko doskonała okazja do zabawy w atmosferze sportowego święta, ale również szansa na odkrycie talentów w początkowym etapie ich piłkarskiej pasji. Życzymy zatem dalszych sukcesów 👌 🙂 👌
Na co dzień uczniowie i uczennice trenują w UKS Hattrick Głuchołazy
Brawo 👏 👏 👏

Elżbieta Bekier

Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube