• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Informator dla rodziców

Zebrania z Rodzicami - klasy I – III

Lp.

Klasa

Data zebrania

Sala

Wychowawca klasy

1

1a

24.04 (wtorek)

godz. 1700

4 filia

Jolanta Midor

2

1b

25.04 (środa)

godz. 1700

5 filia

Agnieszka Podkowska

3

2 a

24.04 (wtorek)

godz. 1700

3 filia

Małgorzata Konieczna

4

3 a

25.04 (środa)

godz. 1700

1 filia

Alicja Bławicka

5

3 b

25.04 (środa)

godz. 1700

6 filia

Iwona Duszeńko

6

3 c

25.04 (środa)

godz. 1630

8 szkoła

Joanna Rogalska

Zebrania z rodzicami - kl. IV – VII

26.04.2018r. (czwartek) godz. 1700

Lp.

Klasa

Sala

Wychowawca klasy

1.

4 a

8

Michał Dorosz

2.

4 b

22

Elwira Sanowska

3.

4 c

7

Anna Kołat

4.

4 d

15

Joanna Janusz (środa) godz. 17:45

5.

5 a

21

Joanna Zych

6.

5 b

12

Krzysztof Kowalczyk

7.

6 a

6

Robert Sidor

8.

6 b

16

Tomasz Łacny

9.

7 a

14

Ewa Brzozowska

10.

7 b

17

Joanna Szczeblowska

UWAGA!      Zebranie klasy 4d odbędzie się w dn. 25.04.2018r. (środa) godz. 17:45

Copyright © 2018. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube