• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Szkolne wydarzenia

W przepięknej bajkowej scenerii w dniu 17 grudnia odbył się  Jarmark Świąteczny w PSP2. Nie lada wyzwanie, ale udało się. Rozpoczęliśmy od koncertu zespołu PARUZJA, potem zaprezentowali swoje talenty wokalno-taneczne uczniowie.

Uczniowie klas: 5b i 6b zaprezentowali piękne przedstawienia w języku angielskim. Na koniec oglądnęliśmy filmy animowane stworzone na konkurs filmowy "Magia Świąt". Nie zabrakło oczywiście kiermaszu, a na nim cudne ozdoby świąteczne i domowe wypieki. Organizatorem dzisiejszego Jarmarku Świątecznego była Rada Rodziców przy PSP2 .Brawo. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom za włączenie się w organizację, wykonanie pięknych ozdób świątecznych i upieczenie przepysznych słodkości. Za wszystko DZIĘKUJEMY

Koncert zespołu Paruzja 

Młodsza grupa artystyczna STRUNY 
Prezentacje wokalne uczniów podczas Jarmarku Świątecznego w Dwójce
Klasa 6b w przedstawieniu "The Story of Santa" 
Klasa innowacyjna 5b w przedstawieniu "The Story of Santa" grupa 1
Klasa innowacyjna 5b - grupa 2 w przedstawieniu "The Story of Santa"
Klasa innowacyjna 5b - grupa 3 w przedstawieniu "The Story of Santa"
Elżbieta Bekier
Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube