• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Szkolne wydarzenia

Jak już pisaliśmy wcześniej, miesiąc listopad w naszej szkole od kilkunastu lat to "miesiąc zdrowego stylu życia". Zakończyliśmy konkursy: plastyczny i filmowy, które były realizowane w ramach projektu SZTUKA ŻYCIA BEZ NADUŻYCIA.

Nagrody będą do odebrania w sekretariacie szkoły od dnia
8 grudnia, w godz. 8.00-13.00
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!!

I miejsce w kategorii film: Emilia Prętka, Hania Prętka i Alicja Dudek za film o zdrowym żywieniu HALINKA I ALINKA

film Halinka i Alinka
https://youtu.be/2R7vxNiYuV8

I miejsce w kategorii reportaż i nagroda specjalna Dyrektora Szkoły : Wiktoria i Tomasz Bronowiccy za reportaż "Podaj rękę" i vlog kulinarny

vlog kulinarny
https://youtu.be/coFRtmU3xQQ

reportaż PODAJ RĘKĘ
https://youtu.be/U4AgzjdGShc

Wyniki konkursu plastycznego 👍

W ramach projektu przeprowadziliśmy również konkurs plastyczny. Poniżej przedstawiany wyniki konkursu.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim pracowitości i wenny twórczej. Nagrody będą, wręczane w sekretariacie szkoły od 8 grudnia
Nagrody zostały  dofinansowane dzięki Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Głuchołazach. Dziękujemy ❤️ Serdeczne gratulacje!
Klasy 1-3
1 miejsce
Alicja Owsiańska 2a

2 miejsce
Magdalena Mużyłowska 1a
Aleksandra Glombica 3a
Maja Keler 3a

3 miejsce
Jessica Bendinger 3b
Emilia Kazimierz 2b

Kategoria grupa
1 miejsce - klasa 3a

Klasy 4-8
1 miejsce
Piszcz Maciej 5a
Smoła Patrycja 6a
Wiśniewska Kasia 6b

2 miejsce
Hyra Eryk 4a
Łukaszów Maja 4a
Gil Weronika 6a
Strzelecki Patryk 7a

3 miejsce
Piórkowska Zosia 7c
Bereszko Filip 7a
Cierzniakowski Filip 5a
Jaworski Filip 5a
Wójcik Iwona 4a

Wyróżnienia

Dobruk Kacper  7a
Prętka Emilia 7a
Szacmajer Marcel 6a
Bąk Igor 6a
Grabowiecki Tomasz 4a

Elżbieta Bekier

Copyright © 2021. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube