Szkolne wydarzenia

W piątek 22 czerwca na boisku szkolnym odbył się uroczysty apel podsumowujący miniony rok szkolny. Przyszedł czas podsumowań  dziesięciu miesięcy, obfitujących w sukcesy, których nie byłoby bez współpracy i zaangażowania wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Było w nim wszystko: radość, zadowolenie i satysfakcja z osiąganych sukcesów, z otrzymywanych każdego dnia ocen,  smutek, rozczarowanie, złość, kiedy ilość obowiązków przerastała nasze możliwości i nadzieja …
Rok szkolny 2017/2018  przeszedł właśnie do historii… Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrał wicedyrektor szkoły, pan Stanisław Wołochowski, który przywitał wszystkich zebranych – dzieci, nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców. Następnie uczniowie klas: I b i III b, przygotowani przez I. Duszeńko i A. Podkowską , zaprezentowali muzyczno – taneczne  przedstawienie, które wprowadziło nas w wakacyjny nastrój. Potem nadeszła najbardziej oczekiwana przez wszystkich, a przede wszystkim przez uczniów, część uroczystości – wręczenie świadectw i listów gratulacyjnych dla rodziców.

Kolejny rok szkolny za nami. Wyzwania, które postawi przed nami nowy rok szkolny 2018/2019 poznamy dopiero we wrześniu. Teraz odpoczywajmy, bawmy się, poznawajmy interesujących ludzi i zachwycające miejsca w Polsce i na świecie. Nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym oraz innych, tak by we wrześniu w zdrowiu i pełni energii spotkać się na apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny.
Do zobaczenia we wrześniu.