• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

Informator

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach informuje o uruchomieniu placówki i rozpoczęciu zajęć opiekuńczych w kl. I-III, zajęć indywidualnych, rewalidacyjnych. rewalidacyjno- wychowawczych oraz konsultacji.

Wszystkich Rodziców  zainteresowanych  uczestnictwem swojego dziecka w takich zajęciach prosimy  o przedłożenie niezbędnych dokumentów. 

Wymagane dokumenty: "Deklaracja" oraz "Oświadczenie Rodzica", które będą potwierdzeniem uczestnistwa dziecka w zajęciach organizowanych na terenie szkoły można odebrać w sekratariacie szkoły  lub pobrać z załączników poniżej.

Oświadczenia można składać drogą elektroniczną na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do szkoły w wersji papierowej.
Termin dostarczenia wypełnionych dokumentów - najpóźniej na dzień przed wyznaczonym terminem rozpoczęcia zajęć.
Sekretariat czynny od 8:00 do 13:00.

Kalendarz zmian w szkołach i placówkach oświatowych - komunikat MEN

----------------------------------------------------------------------------------

Deklaracja Rodziców

----------------------------------------------------------------------------------

Oświadczenie Rodziców

----------------------------------------------------------------------------------

Procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie PSP 2 w Głuchołazach

----------------------------------------------------------------------------------

Procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie PSP 2 w Głuchołazach dla zajęć edukacji wczesnoszkolnej

----------------------------------------------------------------------------------

Procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie PSP 2 w Głuchołazach- Konsultacje

----------------------------------------------------------------------------------

Procedura Procedura postępowania w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Wybickiego w Głuchołazach na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2

 

Copyright © 2020. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube