• 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Jesteśmy „SZKOŁĄ Z KLASĄ” i „SZKOŁĄ BEZ PRZEMOCY”. • Pracują u nas „NAUCZYCIELE Z KLASĄ”. • Bardzo dużo zajęć na świeżym powietrzu • Częste wyjazdy na lekcje muzealne i zajęcia w terenie. • Ciekawe wycieczki przyrodniczo–dydaktyczne na terenie kraju i zagraniczne • Duża sala sportowa z profesjonalnym wyposażeniem. • Nasi uczniowie uczą się pływać już od klasy pierwszej.
 • 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Przygotowujemy uczniów do licznych konkursów przedmiotowych już od klasy pierwszej. • Praca z wysoko wykwalifikowaną kadrą przynosi znaczne sukcesy (Tylko w dwóch ostatnich latach, nie wspominając lat poprzednich, zdominowaliśmy w 95 % wszystkie gminne konkursy przedmiotowe i Turnieje BRD, zakończone w większości awansem do etapu powiatowego lub wojewódzkiego…)
 • 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Rozwijanie zdolności plastycznych – koło zajęć manualnych, koło plastyczne, • Rozwijanie zdolności wokalnych - udział w festiwalach • Rozwijamy zdolności dziennikarskie- redagowanie gazetki BUDA 2. • Indywidualne zajęcia terapeutyczne: logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, surdopedagogiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia zajęciowa. Prowadzone są w profesjonalnych gabinetach.
 • 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  Rok 2012/13 –PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE (na ok.400 szkół) we współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych !!! Pozostałe lata - pierwsza dziesiątka • Dbamy o osiąganie sukcesów przez wszystkich uczniów! • Rozwijanie zdolności matematycznych już od klasy1- innowacje pedagogicznych – Matematyka Innego Wymiaru, Ortograffiti i inne.
 • 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego - Głuchołazy
  • Co roku organizujemy FESTYNY, DNI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA • Bardzo liczna grupa naszych uczniów zdobywa czołowe miejsca w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym. • W naszej szkole działa Klub Turystyki Pieszej współpracujący z Klubem KTUKOL, w ramach którego uczniowie zdobywają odznaki turystyczne. • Organizujemy wyjazdy na „Zielone szkoły”
baner

 

Plan lekcji

 

 

  

 

 

Prezentacja Szkoły

 

Przyjaciel Szkoły

 

 

Pajacyk - nakarm dziecko

Pogoda w Głuchołazach

Swiat Pogody .pl

Humor

 

Monitoring w szkole

Monitoring wizyjny

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z funkcjonowaniem monitoringu wizyjnego jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kraszewskiego 30,       48-340 Głuchołazy zwana dalej: „Administratorem”.

2. Kontakt z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy jest pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub pisemnie na adres Administratora.

3. Dane osobowe o których mowa w pkt. 1 są przetwarzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniów i pracowników oraz ochrony mienia.

4. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 108a ustawy Prawo Oświatowe (tekst jednolity z dnia 10 maja 2018r. Dz.U. z. 2018 r. poz. 996).

5. Zapisy z monitoringu są przechowywane przez okres nieprzekraczający 30 dni, w zależności od możliwości technicznych urządzeń rejestrujących a następnie nadpisywane. Niezależnie od powyższego zapisy z monitoringu przechowywane będą bezwzględnie zgodnie z ww. ustawą przez okres nie dłuższy niż 30 dni.

6. Odbiorcami danych z monitoringu mogą być wyłącznie podwykonawcy świadczący na rzecz administratora usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz dostawcy sprzętu i oprogramowania w niezbędnym zakresie. W pozostałym zakresie dostęp do zapisów ma jedynie upoważniony personel wewnętrzny i podmioty uprawnione z mocy prawa.

7. Osoba zarejestrowana przez system monitoringu ma prawo do uzyskania potwierdzenia czy przetwarzane są dane osobowe jej dotyczące, a jeżeli ma to miejsce ma prawo uzyskania dostępu do nich oraz do informacji określonych w art. 15 RODO, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo żądania ich usunięcia, chyba że przepisy odrębne stanowią inaczej oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Dane z monitoringu nie są poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym nie są poddawane profilowaniu ani przesyłane do organizacji międzynarodowych.

9. Obszar objęty monitoringiem jest:plac szkolny, wejście do budynku szkoły od strony ulicy, parter, I i II piętro w budynku szkoły.

10. O stosowaniu monitoringu wizyjnego informują znaki graficzne z piktogramem kamery umieszczone bezpośrednio w miejscach zbierania danych (wizerunku):

na drzwiach wejściowych lub w innych widocznych miejscach.

 

Monitoring

Szkoła monitorowana 
przeczytaj wazne informacje

Odwiedź szkolny profil

Nasz Facebook

 

Aktualności

-----------------------------------

-----------------------------------

Dlaczego  warto wybrać Naszą Szkołę?

 -----------------------------------

 

-----------------------------------

Ogłoszenia

Tekwondo

Filmy i filmiki

Kliknij- zobacz wszystkie nasze filmiki: 1  2

Graj z nami

Gościmy

Odwiedza nas 787 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

 

This page discusses how cookies are used by this site. If you continue to use this site, you are consenting to our use of cookies.

Copyright © 2024. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Głuchołazach Rights Reserved.


Facebook youtube